Na Farme to bude opäť zaujímavé! Skutočne sa potvrdilo to, čo tvorcovia avizovali už od začiatku a to, že desiata séria reality šou bude iná, než tie predošlé. Farma vstupuje do tzv. „Zlatej éry“, kedy čakajú farmárov znovu nové pravidlá, ale taktiež rôzne výhody.

 

Na oslavu novej éry si farmári urobili menšiu oslavu, kde alkohol znovu tiekol potokom. Súťažiaci ochutnali vlastnoručne vyrobené ríbezľové víno, ktoré sa im podarilo na statku vyrobiť, no niektorí ho pomiešali aj s iným alkoholom a nedopadlo to zrovna najlepšie.

Azda najväčším prekvapením večera sa stal Martin Šmahel, ktorý sa konečne poriadne odviazal. Aj keď možno viac, než on sám chcel. Ako priznal, víno pomiešal s borovičkou, vďaka čomu bol uvoľnený a veselý. To hneď neváhali využiť farmárky Miša s Táňou, ktoré sa po vyšportovanom modelovi a moderátorovi začali ihneď zliepať.

Martin im v tom ale prekvapivo nebránil a vyzerá to tak, že si ich spoločnosť dokonca aj užíval! Po vytriezvení ale prezradil, že takéto správanie je v jeho pozícii nežiadúce, doma ho predsa len niekto čaká. Nabudúce si asi rozmyslí, či bude miešať víno s tvrdým alkoholom. 😀

Šmahel to na Farme prehnal s alkoholom

Zdroj: Youtube | Foto/Video: Youtube, Facebook