“Ono je to skôr smiech cez slzy, ale zhrnutie sa dosť vydarilo,” vyjadril sa k videu nedávno zverejnenému na satirickej stránke Zomri jeden z jej fanúšikov. Autorom počinu je istý Peter, ktorý sa v ňom snažil spracovať aktuálne politické dianie “očami” premiéra Igora Matoviča.

Tomu by sa to však určite nebolo páčilo. Ide totiž o jeho paródiu – a zároveň nie. “Musíme niečo spraviť. Však to vyzerá zle. Ešte aj Krajniak blúzni, že sa pomodlíme a hnusoba odíde. Tak Marek hovorí: ‘Však sprav tlačovku a tam všetkým povedz, že krízu riadia už 9 týždňov vedci.’ Tak som to tak povedal. Veď oni vymysleli automat. Ja sa len pozerám, ako to ‘zvládajú’!,” hovorí vo videu so smiechom známa komická postavička stvárňujúca premiéra.

Problém teda je, že hoci je video tvorené veselou formou, jeho obsah je reálny. Mnohí komentujúci sa preto netajili, že hoci sa zasmiali, bol to trochu trpký smiech… “Keby to nebola realita všedných dní, bolo by to vtipné,” poznamenal istý Slovák.

Vo videu sa okrem iného spomína skríning a premiérovo dávno zabudnuté vyjadrenie, že práve ten všetko napraví, ďalej vakcína Sputnik V a problematika jeho schvaľovania, Matovičovo napádanie novinárov v deň 3. výročia smrti Jána Kuciaka, ako aj jeho neustály argument, že ak nebude vo vláde on, vráti sa do nej expremiér Róbert Fico. Pozrieť si ho môžete pod článkom.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Matovič TOTO dovolil svojej dcére: “Kopa múdros*áčkov bude mať dôvod ma hejtovať!”

Zdroj: Facebook/Zomri | Foto: Facebook/Igor Matovič, Zomri