Chladnokrvná poprava Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny je stále najsledovanejším prípadom našej spoločnosti. Neustále sa vynárajú nové a nové pochybnosti ohľadom motívu tohto príšerného činu a tiež aj nestranosti vo vyšetrovaný tejto brutálnej vraždy mladých ľudí! Zdá sa, že do tohot prípadu je zapletená aj vyššia moc, na ktorej prešľapy poukázal zavraždený novinár!

 

Ján sa vo svojej práci investigatívneho novinára zaoberal veľkými kauzami a daňovými únikmi, ktoré siahali až na najvyššie politické posty. Vo svojich článkoch odhalil tiež spojitosť medzi politickou vrchnosťou a talianskou mafiou a podľa najnovších informácií pracoval aj na odhaľovaní mega-korupcie v našej vláde. Tento článok, však už nestihol ani len napísať. Rovnako nedopísaný ostal aj jeho posledný príspevok, ktorý portál aktuality.sk zverejnil až posmrtne.

Ján Kuciak bol mladý, ambiciozny a vždy išiel za pravdou! Zdá sa však, že vďaka tomu si narobil aj veľa vplyvných nepriateľov. A tí sa ho sa ho zrejme rozhodli navždy umlčať. Verejnosť neverí príbehom, že za ich likvidáciou stojí nejaký feťák! Ľudia sú z toho všetkého znechutení a pobúrení. Neveria premiérovi a spol., čo opozícia až nechutne využíva vo svoj prospech. Taktiež aj dôvera v políciu i nezaujatosť vyšetrovanie tohto prípadu je tiež naštrbená a spochybnená.

Mimo iného sa zdvihla obrovská vlna odporu a otáznikou, po tom, čo vyšiel na svetlo sveta fakt, že , že v deň objavenia mŕtvych snúbencov bol na mieste činu i šéf Protikorupčnej jednotky NAKA  Róbert Krajmer. Čo tam robil? Jeho prítomnosť bola ihneď označená ako nezvyčajná, keďže vraždy, vôbec nespadajú do jeho pôsobnosti!

Týždenník Trend vo svojom článku ihneď upozornil na túto zarážajúcu skutočnosť a  poukázal aj na Krajmerovú spojitosť s s Jánom Kuciakom.

Šéf protikorupčnej jednotky NAKA je nepriamo prepojený na oligarchu Norberta Bödöra, o čom v minulosti písali Aktuality.sk. A bol to práve zavraždený novinár Ján Kuciak, ktorý monitoroval biznis Bödörovcov. Zavraždený Ján odhalil, že Krajmerova manželka má napojenie na vplyvného podnikateľa Norberta Bödöra spájaného so Smerom-SD.” 

Čo teda robil Krajmer na mieste činu?

Bol pozametať dôkazy?

Situácia vrie a napätie by sa dalo krájať! Polícia sa tak opäť ocitla uprostred paľby nepríjemných otázok. Na svoju obranu zvolali brífing, kde sa policajný prezident Tibor Gašpar na margo tejto situácie a pritomnosti inkriminovaného pána vyjadril: ,, Šéf Protikorupčnej jednotky NAKA Róbert Krajmer prišiel k domu zavraždeného novinára Jána Kuciaka až po desiatich hodinách od objavenia tiel, nevstúpil ani do dvora a bol tam z presných policajných dôvodov, ktoré súvisia s vyšetrovaním veci.”

Čiže do prípadu nepriviedol žiadne nové svetlo.Zato Gašpar podal tresné oznámenie za výroky adresované na jeho osobu, ktoré zazneli na konferencií predstaviteľov OĽaNO. Celé to označil za politický hyenizmus.

Zdroj/Foto: Instagram, etrend.sk, aktuality.sk, pluska.sk, facebook, pixabay