Svet šoubiznisu sa aktuálne otriasol v základoch, keď spevák Martin Jakubec (35) na sociálnej sieti ukázal fotografiu svojho dieťaťa s “ex-manželkou” vyzretou Božankou (65). Aj keď dvojica už dávnejšie avizovala, že sa v budúcnosti budú pokúšať o potomka, týmto slovám akosi nikto neveril aj vzhľadom na blondínkin pokročilý vek.

,,Dovoľte, aby sme Vám ukázali naše baby. Keďže mnohí nás chceli konečne vidieť spolu, tak sme sa rozhodli. Šťastná rodinka, mamička Božanka, ocino Martinko a naša láska Alexík💓💓💋👶”, šokoval na sociálnej sieti slovami o spoločnom dieťatku so speváčkou v rokoch, kontroverzný spevák.

,,Dieťatko je náš malý anjelik krásny. Najväčšie dary, ktoré môžete dať svojim deťom, sú korene zodpovednosti a krídla nezávislosti. Najväčší dar, ktorí môžu dať rodičia svojim deťom, je nechať ich vidieť ako sa milujú navzájom. A my to vieme aj ako milujúci rodičia. Preto všetku lásku odovzdajte svojmu dieťaťu alebo detičkám spoločne. Prajeme Vám veľa lásky, porozumenia a nehy tak ako ju rozdávame aj my,” napísal ďalej Jakubec.

Vzhľadom na predchádzajúcu kauzu s falošným sobášom desaťročia je však otázne či Jakubec na sociálnej sieti opäť len fanúšikov nezavádza. Veríte správe, že sa z tejto dvojice hudobníkov stali rodičia?

Martin Jakubec, Božanka a ich syn Alexík

Zdroj/Foto: Instagram