Zmýšľanie “ublížim si a pôjdem domov” nie je na Farme ničím novým. V tejto sérii ho predviedol už Henrik Szabó, ktorý napokon skutočne musel ísť domov kvôli seknutému chrbtu, hoci to neskôr poriadne oľutoval. Že sa ale na čosi podobné dá Anka Fiačanová, je obrovským prekvapením. Tá sa na kameru vyhrážala, že si zlomí nohu alebo sa hodí pod kravu. Vraj by to veľmi rada urobila, ak by sa následne mohol vrátiť Noro Brezík! 

V piatok sme boli svedkami toho, ako ťažko farmárka Anka niesla, že zo statku musel odísť Noro Brezík. Keď jej pri emotívnom lúčení povedal, aby neplakala, pretože ide iba o hru, tajomne odvetila: “Už teraz nie.” 

Sledovať nás môžete aj na Facebooku
>>> TU <<<!

Je možné, že Anka sa za Norovu prehru v dueli cítila čiastočne zodpovedná. To ona mu totiž pripomenula, že celý čas vyhlasoval, že si za protivníka vyberie Erika. Ako by vyzeral pred ľuďmi, ak by si napokon zvolil niekoho iného? Mala, samozrejme, pravdu a Noro to uznal, v dôsledku čoho hodil rukavicu nenávidenému Erikovi. To ho napokon stálo šancu na finále.

Len málokto však čakal, že jeho prehru vezme Anka tak tragicky. “Sa urobím, že si zlomím nohu alebo čo a príde naspäť Noro, tak ja to proste preňho urobím. Alebo nech ma naberie krava, tak sa tam pôjdem hodiť! Len nech príde naspäť,” vyhlásila 37-ročná mešťanka z Liptovského Mikuláša. Istotu, že by sa po takomto šialenom čine Noro mohol vrátiť, však nedostala.

Kým ona spriadala plány a premýšľala, čo urobiť, aby sa jej milovaný (?) Noro vrátil, Katka zúrila a prisahala pomstu. Chce urobiť všetko preto, aby Erika dostala preč z Farmy. My už však vieme, že čoskoro na to bude mať viac než dokonalú príležitosť!

Zdroj/Foto: TV Markíza