Každá žena, ktorá si toto obdobie zažila, vie, že posledné dni sú mimoriadne náročné. Samotná Monika sa už pri svojom poslednom zverejnenom videu rozkričala: „Toto už nie je sranda!”

Monika Bagárová a Ján Bendig sú priateľmi už od čias, čo spolu v roku 2009 bojovali o titul Superstar. Hoci napokon víťazstvo pripadlo Martinovi Chodúrovi, na spev preto nezanevreli. A ani jeden na druhého. Dodnes sa stretávajú a sú v neustálom kontakte.

„Chcete sa zasmiať?,” opýtala sa Monika fanúšikov na svojom Instagrame a následne zverejnila konverzáciu s Jánom, v ktorom sa ju pokúsil „vydierať” kvôli istému tajomstvu. Vyhrážal sa jej, že ak neprezradí, čo v najbližšej dobe chystá jej partner Makhmud, zverejní fotku jej poriadne opuchnutých nôh.

„Tajomstvo? Alebo reputácia krásnych nôh?,” dostala na výber speváčka, ktorú celá absurdná situácia rozosmiala až k slzám. „Potajomky fotiť tehotenské opuchnuté nohy a potom vydierať, to by ti šlo, však?,” odkázala Bendigovi.

Aby sa jej už nikto nemohol vyhrážať podobným spôsobom, rozhodla sa následne Monika zverejniť video, na ktorom jasne vidno, ako jej nohy musia v poslednom štádiu tehotenstva trpieť. Celý záznam nájdete pod článkom.

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika