V dnešnej dobe dokáže plastická chirurgia doslova zázraky, no v niektorých situáciach to nie vždy vyjde tak, ako má. Príkladom je aj mladá tínedžerka, ktorá si chcela dať chirurgicky odstrániť dvojitú bradu, no ten výsledok…

19-ročná Sofia Marroquin z Austrálie nebola spokojná so svojím vzhľadom, už dlhšie ju trápila dvojitá brada. Práve preto podstúpila zákrok, kde jej mali injekciou podať kyselinu deoxycholovú, tá mala následne “rozpustiť” nadbytočný tuk uložený pod bradou. Výsledok zákroku bol však pravým opakom a mladučkej žene spôsobil nadmerné opuchy.

„Mnoho ľudí sa ma pýtalo, prečo som dopustila, aby moja tvár vyzerala ako obdĺžnik. Nespravila som naschvál to, aby moja tvár vyzerala ako obdĺžnik. Nechala som si urobiť ošetrenie zvané Kybella, ktoré odstraňuje tuk z dolnej časti tváre,“ reagovala Sofia na hejterov, ktorí si z jej výzoru začali uťahovať. Sofiina tvár totižto vyzerala ako jeden veľký obdĺžnik.

Finálny efekt dosiahla až osem týždňov po operácií, dovtedy sa však denne stretávala s prezývkami ako Buzz Lightyear z rozprávky Toy Story či Lord Farquaad z rozprávky Shrek.

Takto vyzerala pred operáciou

A takto po po operácii

Finálny výzor po odpuchnutí

Zdroj/Foto: Reprofoto TikTok/ @sof.marroquin