Najvýraznejší pár Farmy 12, ktorý to spolu ťahal takpovediac od samého začiatku, neprežil reálny svet. Predpovedal to už Vladko, ten veľmi neveril, že vzťah, ktorý vznikol izolovane, dokáže fungovať aj s vonkajšími vplyvmi. Zrejme mal pravdu.

Niekoľko fanúšikov si v posledných týždňoch všimlo, že Sára s Erikom nepridávajú žiadne spoločné instagramové príbehy, netrávia spolu čas a obaja si žijú svoj vlastný život. Na silvestrovskej oslave v spoločnosti ostatných farmárov sa pochybnosti stratili, avšak temperamentný východniar šokoval svojím úprimným vyjadrením na sociálnej sieti.

Tvrdí, že dôvodom rozchodu je predovšetkým diaľka a zistenie, že každý z nich sa venuje rozdielnym témam a veciam. Dodáva ale, že sú stále v kontakte, aj keď, už iba ako kamaráti.

„Výhry a prehry sú súčasťou životného cyklu každého z nás. Nech už sa práve nachádzate v akejkoľvek fáze, nezabúdajte že za všetkým je nejaký dôvod, hlbšia myšlienka. Jedného dňa sa budete s radosťou pozerať späť na zlé obdobia svojho života, lebo práve počas nich sa formovalo to, čo môžete dnes označiť za vašu osobu,“ píše v príspevku.

Foto/Zdroj: Instagram/ erikzahorjan_official