Od strastiplnej nehody, pri ktorej takmer zahynul nielen politik Boris Kollár, ale aj jeho spolujazdkyňa Miroslava Fabušová, už uplynuli takmer 3 mesiace. Udalosť vyvolala kontroverziu nielen preto, že sa udiala počas zákazu vychádzania, no najmä kvôli tomu, že modelka nemala vo vládnej limuzíne čo robiť. Oficiálnej verzii, že predseda parlamentu viezol svoju kamarátku do lekárne, dôveruje len málo ľudí.

Keď Fabušová, ktorú nehoda medzi Slovákmi preslávila, neskôr priznala, že v minulosti prišla o dieťa, začalo sa špekulovať, že jeho otcom mal byť práve Boris Kollár. Modelka však tvrdí, že na tom nie je ani zrnko pravdy: „Túto informáciu vyvraciam. A za mojich 38 rokov som o bábätko prišla už viackrát. Pri prvom raze pochybili lekári, neodsledovali krvnú skupinu, druhýkrát zomrelo samé v brušku, a tretíkrát podobne.“

K téme, či potratila aj kvôli nehode, sa Fabušová vyjadrovať nechcela, avšak potvrdila, že po potomkovi túži. „Rada trávim s deťmi čas, nabíjajú ma energiou, nestíham pri nich rozmýšľať nad negatívnymi myšlienkami. Dúfam, že to svoje raz budem mať. A dúfam, že bude mať veľmi dobrého otecka,“ vyjadrila sa najnovšie pre Plusku.

O zákaze vychádzania nevedela

Na osudnú nehodu si vraj pamätá, hoci spomienky sa jej začali vybavovať až neskôr, často prostredníctvom snov. Od októbra vraj nemôže spávať, trpí traumami a ešte stále má zdravotné ťažkosti – bolia ju rebrá, nemôže dvíhať ruky a do hlavy jej vyráža bolesť často až do takej miery, že vracia tri dni vkuse. Nádeje však vkladá do blížiacej sa operácie a nič neľutuje, pretože verí, že čo sa má stať, to sa stane.

O zákaze vychádzania vraj nevedela, pretože nepozerá správy, avšak ľutuje Borisa Kollára – chcel jej pomôcť a napokon z toho vyšiel ako papaláš: „Ako sa hovorí, za dobrotu na žobrotu. Je to už za nami, ale ľudí to baví stále riešiť. By ma zaujímalo, či všetci tí ostatní sa zatiaľ doma modlili. Stalo sa to nám, čo sme známejší, je z toho oheň na streche, nech si každý prizná, či každý prísne dodržuje tieto nariadenia. Neverím tomu.“

Vyjadrenie Borisa Kollára

A čo na Fabušovej priznanie o potratoch a reči, že mal byť otcom, hovorí Boris Kollár? Nie, nie je to pravda, so mnou dieťa nečakala. A túto fabuláciu kategoricky odmietam. Mirka má svojho priateľa,“ uzavrel tému predseda parlamentu.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/mirkafabus, kollarboris