Určite ste postrehli informáciu o tom, že natáčanie aktuálnej Farmy X je už ukončené a všetci súťažiaci čakajú na finále v pohodlí svojich domovov. Povráva sa dokonca o tom, že prvý finalista je známy, prezradil to vypadnutý farmár Juraj Solčanský.

Juraj má po vypadnutí z Farmy poriadne podrezaný jazyk, okrem prvého finalistu prezradil aj praktiky réžie a to, ako to vyzeralo za kamerami. A keďže sú všetci zo statku už doma, určite vás zaujíma, ako to tam vyzerá v súčasnosti. Aktuálna séria reality šou sa natáčala v Sekuliach na Záhorí, no ak by ste si chceli urobiť výlet a pozrieť si všetko, čo farmári vybudovali, máme pre vás zlé správy.

Redakcia portálu slovakwoman.sk toto miesto navštívila, no namiesto krásne vybudovanej farmy, na nich čakala len prázdnota. Kuchyňa, domček farmára týždňa či most na druhú stranu jazera, sú nenávratne preč a vyzerá to, ako keby žiadne natáčanie Farmy ani neprebehlo.

Ak ste však skalný fanúšik, prostredie a okolie statku spoznáte aj napriek tomu, že odtiaľ všetky stavby zmizli. Pozrite si preto krátky fotoreport a video, ktoré odhaľujú aktuálnu situáciu po tom, čo zostalo z natáčania obľúbenej reality šou Farma.

Ako vyzerá v súčasnosti statok, kde sa natáčala Farma

Zdroj: slovakwoman.skFoto/Video: Youtube/slovakwoman.sk, Instagram