Tak a je to vonku! Pokiaľ spevák Martin Jakubec vodil celý minulý rok Slovákov za nos fingovanou svadbou, sama “nevesta” tlak médií už neuniesla. Božanka tak priznala, že dvojica sa rozchádza. Jakubcovo vyjadrenie na seba nenechalo dlho čakať.

Kontroverný spevák slovenských šlágrov, Martin Jakubec, minulý rok šokoval verejnosť, keď ohlásil, že na jeseň uzavrie sobáš s o tridsať rokov staršou speváčkou Božankou. Tejto správe mnohí nechceli uveriť, no fingovaná svadobná oslava sa predsa 17. novembra odohrala. Internetové útoky a výsmech však dvojicu nešetrili. Tento tlak Božanka neustála a rozhodla sa, že prehovorí o svojom vzťahu s mladým zajačikom.

“Tak som rád, že konečne ma nikto nebude otravovať svadbou,” prezradil Jakubec na sociálnej sieti, po prevalení infomácie, že svadba s Božankou bola len prázdnou fraškou. Aj keď vzápätí spevák dodáva, že svadbou chcel poukázať na ťažkosti, ktoré majú partneri v obdobných vekovo rozdielnych vzťahoch, nasledovali dosť ostré slová na adresu jeho staršej “exmanželky” Božanky.

“Hlavne Božka to nezvládla už tie urážky na jej výzor a vek. ĎAKUJEM TÝM ČO MI ŽELALI LÁSKU. ĎAKUJEM. 🙏 LEN MLADÝM VDOVCOM SOM NIKDY NECHCEL BYŤ. JE TO DOSŤ Nepríjemné,” podpichol Jakubec ostrými slovami tému Božankinho zrelého veku. Na lásku tak svojský spevák stále čaká. “Ostávam stále slobodný a ak je nejaká bytosť, ktorá by chcela vstúpiť do môjho života, môže na dvere zaklopať. Nebránim sa a poteším sa,” píše Jakubec.

Martin Jakubec označil jeho fingovanú svadbu za sociálny výskum

Zdroj/Foto: Instagram