Spevák Martin Jakubec (35) neprestáva udivovať! Po fiasku so svadbou a avizovanou kandidatúrou na prezidenta Slovenskej republiky, prichádza do maestrovho života ďalšia zmena. Po 15 rokoch sa tak kontroverzná postava nášho šoubiznisu rozhodla pre úplne novú kariéru!

 

“Po 15 rokoch som sa rozhodol pre zmenu stereotypu. Ponúkam svoje manažérske, organizačné a líderské schopnosti,” týmto prehlásením Martin Jakubec zaiste šokoval množstvo svojich fanúšikov, ale aj odporcov na sociálnej sieti.

Zdá sa tak, že spevák si hľadá novú prácu a chce zúročiť dlhoročné skúsenosti s podnikaním a účinkovaním v slovenskom šoubiznise.

martin jakubec
Jakubec chcel byť aj hlavou štátu, zatiaľ na to však nemá vek.

“Hľadáte hovorcu, osobného tajomníka, sekretára, riaditeľa pre rozvoj, zástupcu majiteľa? Hľadám svojho nového šéfa na plný úväzok 24hodín denne. Kto ním/ňou bude?,” opisuje predstavu svojho nového pracovného zaradenia Jakubec.

Takéto slová by od Martina čakal naozaj len málokto, no zdá sa, že spevák je otvorený novej etape. Ktovie, na aký plat by si maestro za svoje zručnosti nárokoval?

Martin Jakubec si na sociálnej sieti hľadá novú prácu

martin jakubec

Zdroj/Foto: Instagram