Mladá speváčka oznámila radostnú novinu prostredníctvom sociálnej siete a fanúšikovia sú nadšení. Do nášho povedomia sa dostala vďaka speváckej súťaži SuperStar, v ktorej sa prebojovala až do finále a mnohí si mysleli, že sa stane víťazkou, no nestalo sa. Za to sa jej zadarilo v súkromnom živote a ako nevesta vyzerala prekrásne!

 

V talentovej šou sa objavili pred piatimi rokmi a i keď nezvíťazila, súťaž jej poriadne rozbehla kariéru. Okrem toho sa Veronike Stýblovej podarilo zhodiť neuveriteľných 20 kíl a stala sa novou, sebavedomou ženou.

Z Veroniky je už vydatá žena, svoj deň D oslávila v sobotu. Za manžela si nevzala nikoho iného ako jej dlhoročného priateľa Jána Slatinského, s ktorým tvoria dvojicu už od roku 2013. Speváčka sa pochválila svadobnou fotkou na Instagrame a v komentároch sa priznala, že si zmenila priezvisko. Mladomanželom srdečne blahoželáme!

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*