Moderátor televízie TA3 Noro Dolinský skončil za mrežami. Za volantom mal z utorka na stredu nafúkať až 1,7 promile!

Moderátor Noro Dolinský je známou tvárou televízie TA3, kde každú nedeľu moderuje politickú reláciu V politike. Naposledy sa jeho meno v médiach skloňovalo, kvôli zdravotným problémom, keď skoro odpadol počas moderovania. Tentokrát však čelí horším problémom.

Dolinský mal podľa viacero zdrojov šoférovať pod vplyvom alkoholu. Polícia ho prichytila z utorka na stredu, kedy pri dychovej skúške nafúkal 1,7 promile. Momentálne sa nachádza v cele predbežného zadržania. „Alkoholom potúžený vodič bol okamžite obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na najbližšie policajné oddelenie k vykonaniu ďalších procesných úkonov. Vec bude realizovaná v tzv. „super rýchlom“ konaní s návrhom na podanie obžaloby. Norbert pôjde pred sudcu v zákonom stanovenom čase – do 48 hodín,“ znie policajné stanovisko.

K vzniknutej situácii sa pre topky.sk vyjadrila aj samotná televízia. „Máme už informácie, ktoré zverejnila Polícia SR – Bratislavský kraj. Veľmi nás mrzí vzniknutá situácia. Celý incident budeme riešiť s Norom interne,“ skonštatovala riaditeľka komunikácie a strategického rozvoja TA3 Oľga Dúbravská. Samotný Dolinský má v tejto chvíli svoj telefón vypnutý.

Zdroj: topky.sk Foto: pixabay, IG/NoroDolinsky