Bývalého Superstaristu Jakuba Petraníka snáď nikomu nemusíme predstavovať. Aj keď sa dlhší čas o ňom nerozprávalo, jeho priznanie k svojej orientácii, zhruba pred rokom, ho opäť dostalo do povedomia.

Aj Keď sa väčšina párov rovnakého pohlavia hanbí priznať svoju orientáciu, nehovoriac o známych osobnostiach, Petraník bol čistý opak. Svoj vzťah s priateľom Petrom nikde pred nikým netajil a hrdo sa vystavovali na verejnosti. Ich láska rástla každým dňom, až došlo k zásnubám, dvojica si dokonca mala plánovať svadbu.

Šok prišiel až teraz. Chalani si dali pred Vianocami zbohom! „Denne mi príde niekoľko správ, prečo mám fotky, kde som väčšinou sám, alebo teda bez Petra. Musím sa vám priznať, že tieto správy mi poriadne lezú na nervy a väčšinou mi celkom nie veľmi príjemne ovplyvnia náladu. Vec sa má tak, že s Petrom od začiatku decembra netvoríme pár. Nebudem sa tváriť, že sme teraz najlepší kamaráti. Nebudem sa ani tváriť, že ma to nemrzí. Myslím si, že z ľudského hľadiska to mrzí nás oboch,“ priznal Petraník na svojej sociálnej sieti.

„Bolo by odomňa veľmi sebecké čakať od Peťa, že sa zmieri s tým, že som jediný človek, s kým skúsi spolužitie. Všetci sme mali 20 rokov a vieme, ako sme sa tešili na nové a nové začiatky. Nech mi každý hovorí, ako na veku a skúsenostiach nezáleží, ale pravda je tá, že záleží. Každý má právo skúsiť si v živote, kto a čo mu vyhovuje a bolo by odo mňa veľmi hlúpe upierať to komukoľvek. Tento status píšem len preto, pretože nemám chuť každý deň odpovedať vyhýbavo na konkrétne otázky. Rád by som sa do nového roka nadýchol čerstvého vzduchu a staré veci nechal v tomto roku 2020. Želám Peťovi všetko dobré a ďakujem mu za ľudí, ktorých mi dal do života,“ dodal bývalý Supestarista.

Zdroj/Foto: Instagram/Jakub Petraník