Šokujúci verdikt, ktorý farmárom po dueli oznámila Evelyn, nečakal nik. Za nekonečné porušovanie pravidiel na Farme si musela pobaliť okamžite svoje veci a bez rozlúčky opustiť statok. 

Tento týždeň na Farme pod vedením farmára týždňa Erika bol plný konfliktov a zlej nálady, ktorej pridala aj voľba duelantov. Henrich s Rebekou si za súperov takticky vybrali kamarátov Beu a Mária. Rana pod pás šokovala nielen vybratých, ale aj všetkých farmárov.

Nerovnocenný duel, aj keď vsetci dúfali v opak, skončil víťazne pre Heňa a Rebeku s výsledkom 3:1. Pocity šťastia z ich strany avšak trvali len krátko, zasiahla Evelyn!

,,Nie je to tak dávno. V tejto istej duelovej aréne prebiehal duel za trest medzi Majou a Nikol. V ten týždeň sme vám ja aj Martin veľmi jasne a dôrazne povedali, že akékoľvek ďalšie porušovanie pravidiel bude mať fatálne následky,” začala Evelyn s tým, že pohár trpezlivosti hospodára Martina pretiekol.

Na vlastné oči videl zaľúbený párik porušovať samotku v chatkách a vyniesol krutý trest. Jeden z dvojice farmu opustí po hlasovaní ostatných farmárov. Žiaľ, Rebekin návrat na Farmu si želala len jedna jediná Anka, a tak bolo definitívne rozhodnuté.

,,Zbaľ si veci a odíď!” vyriekla nekompromisne Evelyn. ,,Bez rozlúčky?” smutne zareagovala Rebeka. „áno!“ odpovedala jej Evelyn.

 

Celý duel si budete môcť pozrieť dnes večer na Markíze.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram /farma.markiza