Zdá sa, že americká raperka Nicki Minaj nebude mať na európske turné dobré spomienky a príde o mnoho fanúšikov zo starého kontinentu. Tragikomické správanie svetovej hviezdy odštartoval zrušený koncert v Bratislave, no zdá sa že Nicki v prázdnych výhovorkách pokračuje aj naďalej. Najnovšie napálila svoje publikum v Írsku!

 

Snáď najznámejšia svetová raperka Nicki Minaj, si proti sebe poštvala množstvo európskych fanúšikov. Koncertné fiaská odštartoval zrušený koncert na bratislavskom štadióne Ondreja Nepelu, kde sa umelkyňa s veľkometrážnym pozadím vyhovárala na nefungujúcu elektrinu a divákov na seba nechala čakať dlhé hodiny. Na prešľap hudobníčky reagovali dokonca aj slovenské celebrity.

V Budapešti mali fanúšikovia väčšie šťastie a koncert Nicki si nakoniec mohli vychutnať. Vo francúzskom Bordeaux, ale raperka opäť natrafila na problematickú halu, kde odmietla vystupovať. Pošuškáva sa však, že kontroverznej Minaj len vadilo malé publikum, pred ktorým odmietla odpáliť svoju šou.

Nicki Minaj si pohnevala európskych fanúšikov.

Aj keby sa zdalo, že Nicky Minaj si už nebude chcieť robiť väčšiu hanbu, opak bol pravdou. Scenár z Bratislavy a Bordeaux sa zopakoval aj v írskom Dubline, tentoraz za zrušenú šou vraj mohli kamióny, ktoré nestihli doraziť na miesto, kvôli počasiu a konkrétnejšie rozbúrenému moru. Fanúšikovia zúria a detské výhovorky hviezdy spoza mláky im už lezú von krkom. Nicki si to teda v Európe pekne pohnojila!

Nicki Minaj zrušila koncert v Bratislave, fiasko zopakovala aj v Bordeaux a Dubline

Zdroj: independent.ie | Video: YouTube | Foto: YouTube, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.