nora versace

Manželstvo Nory „Mojsejovej“ a Františka Kabrheľa, prezývaného aj Versače, prekvapilo mnohých prívržencov svojskej postavičky z košického Pereša. Od svadby ubehli už dva roky a manželia šokovali verejnosť ďalším krokom v ich kontroverzných životoch!

 

Manželstvo Kabrheľa a Mojsejovej bolo divné už od jeho samotného počiatku. Versače najprv nevedel prísť Norike na meno, keďže sa dvojica ťahala po súdoch kvôli pôžičke až neuveriteľných 853 tisíc eur. Mojsejová mala ísť za podvod, z ktorého ju obvinil košický súd sedieť. Versače, zdá sa choval k Nore ešte stále isté sympatie a tak jej zo zápeklitej situácie pomohol – sobášom.

Zdá sa, že dvojica sa do seba za krátke dva roky nezahľadela natoľko, aby tento zväzok pokračoval. Verejnosť lásku Nore Mojsejovej a Versačemu, zdá sa nikdy neverila, aj keď sa dvojica pred dvomi rokmi zosobášila. Nech už boli dôvody na ich manželstvo akékoľvek, Kabrheľ mal podľa informácií pluska.sk podať žiadosť na rozvod a to už pred dvoma mesiacmi. Manželstvo z rozumu tak vystrieda oficiálne odlúčenie medializovaného páru.

nora mojsejova versace

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook