Na Farme X v dueli totálne “rozbila” Martina Šmahela a následná popularita z nej urobila obľúbená influencerku. Napriek tomu Karin Dvořáková s odstupom času vyrukovala so zaujímavým (a najmä poriadne sebakritickým) priznaním. Vraj by vo finále nemala čo robiť, pretože na statku aj tak – citujeme – k**ot robila!

Má omnoho viac peňazí, než potrebuje, na prstenníku šperk od milovaného muža a práve teraz sa nachádza v Miami spolu so Zuzanou Plačkovou, s ktorou okrem bežných vecí neváhajú točiť aj poriadne pikantné videá. Nie vždy však mala takýto pohodlný život.

Svoje si užila predovšetkým na Farme X, ktorá sa niesla v duchu hesla “bohatí vs. chudobní”. Z opačnej strany statku mala nielen možnosť spoznať celebrity ako Martin Šmahel, Ibrahim Majga či sestry Nízlové, ale tiež aj vyskúšať si tvrdý život našich predkov. Tú však, zdá sa, nevyužila ani spolovice.

Napriek tomu sa v reality šou dostala ďaleko a obrovský rešpekt si vyslúžila najmä v momente, keď v aréne porazila súčasného moderátora Farmy X-tra Martina Šmahela. Táto chvíľa utkvela aj v mysli farmára Heňa Kuľka, ktorý sa po celý čas pred duelom s Ankou Fiačanovou obával, že skončí rovnako – ako silný chlap porazený “krehkou žienkou”. Slová o strachu neušli ani Karin, ktorá Farmu sleduje z ďalekej Floridy.

“Legendárny duel to bol. Heňo, ďakujem pekne,” odkázala farmárovi prostredníctvom Instagramu smejúc sa na jeho slovách, že keď duel “prehral chlap ako Šmahel s Karinkou”, tak ho môže ľahko prehrať aj on s Ankou.

Vďaka videu si influencerka následne zaspomínala na chvíľu, keď skončila v aréne ako víťazka. Postarala sa o to disciplína s názvom Udrž guľôčku. Karin sa v tej chvíli neudržala a pekne od srdca priznala, ako dnes celú svoju účasť v reality šou vidí: “Škoda, že som nebola vo finále. Aj tak som k**ot robila na Farme!” Veľavravné, však?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/karinnett