Sebakritický humor je cnosť, ktorou sa nemôže pochváliť každý. Ľudia sa v dnešnej dobe berú často mimoriadne vážne. Často to dvojnásobne platí najmä o rýchlo “vyrobených” celebritách, ktoré rok čo rok vypúštajú do sveta rôzne reality šou. Tým kraľuje už legendárna Farma.

Napriek tomu, že účastníci jej poslednej série sa zatiaľ na pomyselných rebríčkoch popularity celkom dobre držia, história hovorí skôr v ich neprospech – z predchádzajúcich ročníkov sa v šoubiznise pohybuje už len málokto.

Existencia sociálnych sietí síce takýmto “ľudovým celebritám” výrazne pomáha, no ak sa chú v prchkých vodách s extrémne veľkou konkurenciou udržať, musia sa naučiť tvoriť skutočne originálny a zaujímavý obsah.

“Všetkým prej*be a myslia si, že sú celebrity…”

Svoje o neľahkom biznise na sociálnych sieťach vie aj Zuzana Plačková, ktorá je považovaná za najznámejšiu influencerku na Slovensku. Sama začínala v reality šou, konkrétnej v Hoteli Paradise, no po ňom ju ku skutočnej sláve čakala ešte dlhá a tŕnistá cesta.

Napriek tomu, že sama sa už dávno vymanila z obrazu “dvojdňového idolu” je jej nedávne, nie príliš lichotivé vyjadrenie o celebritkách z reality šou prekvapením. Keď sa jej totiž fanúšikovia spýtali, čo si myslí o exfarmároch a im podobným mediálne známym ľuďom, zareagovala šokujúco ostro.

“Že všetkým prej.be a myslia si, že sú celebrity. Ale to isté som mala aj ja po Paradise. Každému z tej telky prej.be a cíti sa byť hviezda,” smeje sa Plačková v podstate aj na svojom minulom ja.

Influencerka sa už mnohokrát vyjadrila, že vždy, keď chodila po svete príliš pyšno a sebaisto, život jej uštedril lekciu. Zlé skúsenosti a, paradoxne, aj peniaze, ju však vraj naučili pokore. Možno aj preto na záver svojej odpovede o exfarmároch dodala: “Podstatné je, či si uvedomíš, ako to vlastne je.” 

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/queen.plackova | Foto: Instagram, TV Markíza