Adela Vinczeová patrí k ostrieľaným televíznym moderátorkam, množstvo začínajúcich hviezdičiek má práve jej osobnosť za veľký vzor. Najnovšie sa ale bude musieť rozlúčiť s flekom, na ktorom pracovala dlhých 6 rokov. 

 

38-ročná manželka Viktora Vinczeho je na Slovensku jednou z najuznávanejších moderátorských hviezd a na svojej “strane” by ju chcela nejedna televízia. Okrem obľúbenej Chart Show sa divákom prihovára aj prostredníctvom talk show s názvom Trochu inak.

Podľa informácií Nového Času ale inšpiratívna talk show končí. Dôvodom má byť nedostatok priestoru, nakoľko relácia sa natáčala len vtedy, ak v divadle neprebiehala žiadna skúška.

„Za roky skúseností v SND sa nestalo, aby sa v pondelky bežne skúšalo. Hádam len výnimočne. Aj herci, aj zamestnanci majú vtedy voľno. Máme informáciu, že by sa technicky dalo aj teraz robiť Trochu inak počas niektorých pondelkov,“ krúti hlavou Adela, ktorá nerozumie, ako ju mohli len tak z ničoho nič zrušiť.

Kde je pravda?

Hovorkyňa divadla Izabela Pažítková povedala pre čas.sk že SND sa nerozhodlo reláciu len tak zrušiť. Nakoľko je ale technický personál veľmi vyťažený a zároveň prebiehajú rekonštrukcie scénických zariadení, nie je možné poskytnúť priestor pre všetky aktivity v divadle. Prisľúbila ale, že to nie je konečné rozhodnutie a pokúsia sa situáciu vyriešiť tak, aby boli všetky strany spokojné.

Foto: YouTube, trochuinak.com | Zdroj: cas.sk