Fanúšikovia po celom svete sú šokovaní! Jeden z najstabilnejších párov hlásia koniec! Hollywoodsky párik Vanessa Hudgens a Austin Butler sa takmer po 10 rokoch rozchádzajú!

Vanessa Hudgens a Austin Butler patrili k jedným z najstabilnejších párov v Hollywoode. Dvojica tvorila pár už od roku 2011, dokonca  plánovali svadbu a chceli si založiť rodinu. „Po tridsiatke sa chcem sa vydať, cestovať a potom mať deti. Vážime si jeden druhého, dôverujeme si a navzájom sa obdivujeme. Rada sa cítim slobodná a nezávislá, no som šťastná, že mám po svojom boku najlepšieho priateľa, s ktorým môžem zdieľať všetky víťazstvá, aj prehry,“ prezradila herečka ešte v novembri 2018.

Spolu tvorili dokonalý pár, nasvedčovali tomu aj zamilované fotografie, ktoré dvojica často uverejňovala na sociálnych sieťach. O tom, že dvojica zažíva krízu sa začalo špekulovať už v lete a dnes už oficiálne hlásia koniec. „Vanessa Hudgens a Austin Butler sú oficiálne rozídení. Vanessa o tom informovala aj svojich blízkych“ tvrdí zahraničný portál US Weekly.

Zdroj: US Weekly | Foto: Instagram/ vanessahudgens