Meno Cristiano Ronaldo je známe celému svetu. Nemusíte byť ani športový či priamo futbalový fanúšik. Nepoznať ho by bolo rovnaké, ako nepoznať Angelinu Jolie, Justina Biebera, Brada Pitta, Billa Gatesa, Madonnu, Vladimíra Putina či Jaromíra Jágra. Mimochodom, nik nemá na Instagrame viac sledovateľov, ako práve portugalský futbalista.

Ten má síce už 36 rokov, no jeho kvality sú stále na úrovni svetovej triedy. Je neskutočne produktívny a nikto v jeho veku nedokázal na futbalových tŕavnikoch to, čo on. Koncom augusta prijal šokujúco výzvu a vrátil sa na anglické trávniky, kde po 11-ročnej odmlke obliečie dres Manchestru United.

Očakávania sú ohromné, veď 5-nasobný držiteľ ocenenia Ballon d´Or pre najlepšieho futbalistu planéty azda popiera zákony stárnutia. V lete sa stal najlepším strelcom Majstrovstiev Európy vo futbale, a to jeho krajina vypadla už v osemfinále. V Juventuse strelil v predošlej sezóne 36 gólov, vyhral aj korunu pre najlepšieho strelca silnej talianskej Serie A.

To všetko ale podľa renomovaného portálu Givemesport, ktorý sleduje na Facebooku cca 25 miliónov ľudí, je málo na to, aby ho zaradila do ideálnej XI hráčov najlepšej futbalovej súťaže sveta – anglickej Premier League. Dostal sa len na pomyselnú lavičku. Čo si myslíte, je tam právom? A čo ostatné posty? Súhlasíte s voľbou britského portálu?

Zdroj | Foto: Facebook/GiveMeSport. Twitter