rytmus

Zásnuby rapera Rytmusa s balkánskou kráskou Jasminou Alagič sa stali doslova mediálnou bombou. Kráľ repu však nezostal nič dlžný svojej povesti a romantické fotografie zo zásnub tak zdobili aj pikantné odkazy pre novinárov. Tie sa nechtiac dostali aj do vysielania Telerána, kde sa moderátori išli prepadnuť od hanby. Na ich výrazoch si Rytmus vulgárne zgustol, čo sa zdá sa nezaobíde bez právnej dohry!

 

Raper Rytmus na svojej sociálnej sieti uverejnil fotografie z romatických zásnub s Jasminou Alagič v Bosne. Novinárom to však nechcel uľahčiť a tak na snímku, kde Jasmina pózuje s luxusným snubákom dopnil aj text ,,Nekradnite mi fotky, vy koko**ovci.“ Táto snímka sa nepozornosťou dostala aj do vysielania markizáckeho Telerána a výrazy moderátorov boli na nezaplatenie. Raper sa netajil, že ho zahanbená moderátorská dvojica nesmierne pobavila a zgustol si na nich opäť vulgárnymi komentármi.

Prekvapené výrazy moderátorov, Dara Richtera a Adriany Polákovej, tak raper doplnil o popisky ako „šlapka a buerant“. To ale nebolo všetko. ,,Netrep pioviny, lebo ci ebnem obojruč facku a sopel ci vyebe závit na krku ty darmošlapka,“ napísal raper k obarenému výrazu moderátora Dara Richtera. Zdá sa však, že týmto konaním Rytmus prestrelil. Vedenie Markízy sa rozhodlo osočovanie právne riešiť.

,,Televízia Markíza sa absolútne dištancuje od vulgárnych a agresívnych prejavov pána Vrbovského, ktorými sa prezentoval v nadväznosti na použitie fotografií zverejnených na jeho verejnom profile. Spôsob akým atakoval našich moderátorov považujeme za neadekvátny a sme pripravení podniknúť ďalšie právne kroky. Portál markiza.sk použil materiál zverejnený na verejnom profile pána Vrbovského v súlade s právnymi predpismi,“ vyjadrila sa podľa pluska.sk na margo chovania Rytmusa Markíza.

Za vulgárne chovanie Rytmusa si to pravdepodobne zlízne aj jeho snúbenica Alagič. Podľa anonymného zdroja pre pluska.sk, sa Markíza rozhodla na istý čas pozastaviť promovanie balkánskej krásky. Tá v menovanej televízii vystupuje v šou Tvoja tvár znie povedome. Zhodou okolností sa však Jasmina prezlečená za Rytmusa objaví na obrazovkách Markízy už v túto nedeľu.

Fotografia z Rytmusových zásnub, ktorá sa zjavila v živom vysielaní Telerána:

rytmus jasmina zasnuby

Rytmusove vulgárne narážky na moderátorov telerána si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: pluska.sk, Instagram | Foto: Instagram