Separ dnes priznal zdrvujúcu správu. Najuznávanejších reper slovenskej scény bojuje s rakovinou a už tretí mesiac podstupuje chemoterapiu. Jeho zdravotný stav sa ma však podľa všetkého zlepšovať…

Separ svojím priznaním na Instagrame odrovnal snáď každého. Reper priznal boj so zákernou rakovinou. V lete mu našli v tele nádor a už tretí mesiac podstupuje chemo. Svojich fanúšikov potešil dobrou správou a to, že jeho zdravotný stav je na tom už omnoho lepšie. „Zlepšilo sa to natoľko, že vyzerá, že som to porazil,“ priznal bojovník.„Chemo je fakt zlo, ale dá sa to zvládnuť. Dnes som bol na kontrole, či zabrala. Prvé výsledky hovoria, že ÁNO. Čakám ešte na jednu správu od človeka z CT, ale vyzerá, že som vyhral,”dodal.

Separ prehovoril o začiatkoch, ktoré preňho neboli vôbec ľahké. „Deň pred odchodom na liečbu som naučil Aničku bicyklovať. Bol to super pocit aspoň na chvíľu, keďže som mal plnú hlavu toho čo bude,“ napísal. Mlčať o závažnej diagnóze sa mu podarilo najmä kvôli korone. „To, že nebola OG tour kvôli korone mi nakoniec úplne zahralo do karát, nemusel som nikomu nič vysvetľovať,“ skonštatoval.

 

Separovi držíme aj naďalej prsty a skoré uzdravenie!!!!

Zdroj: Instagram/separ_dms