„Ja to celé absolútne nechávam na čas. Žiadne tlačenie na pílu,“ vyjadrila sa na tému dieťa Sisa Lelkes Sklovská v júli 2020. 55-ročná speváčka by sa vraj tešila, keby otehotnela, no každopádne to chcela nechať na prírodu.

Dnes už priznáva, že má pocit, akoby jej popri venovaní sa kariére utiekol čas. „Ako ja hovorím, nevyšiel mi krok. A potom, keď mi prišiel ten pravý muž do cesty, tak snaha bola, ale to už bolo zrejme neskoro. Nemám z toho žiadnu traumu, milujem deti, deti milujú mňa. Mám veľkú rodinu a absolútne nič neľutujem,“ vyjadrila sa prednedávnom v relácii #tbt s Matúšom Krnčokom.

Najnovší rozhovor, ktorý Sklovská poskytla pre TA3, však priniesol nečakané novinky. Keď prišla reč na študentov spevu na Akadémii umenia v Banskej Bystrici, kde Sisa učí, rozžiarili sa jej oči.

„Chcem, aby moji študenti niečo v živote dosiahli a sú mi za to vďační. Mňa to začalo úplne napĺňať z takej inej strany. Napríklad aj tým, že nemám deti a nikdy ich ani mať nebudem a odrazu sa toto stane. To je moja rodina. Dokonca som si jedného žiaka adoptovala. Mám chlapca a veľmi nadaného. Okrem toho, že mám dcéru od Juraja. Tak mám ešte tohto jedného syna,“ vyhŕklo zo speváčky.

Keď sa šokovaná moderátorka opýtala, ako je to s adopciou myslené v skutočnosti, Sklovská uviedla veci na pravú mieru.

„To je môj žiak Martin na akadémii. My sme si veľmi sadli od začiatku jeho štúdia. Poznám aj jeho rodičov a ľudsky sme si veľmi sadli. Medzi nami je vzťah ako medzi matkou a synom. On sám s tým prišiel, že cíti, akoby som aj ja bola jeho druhá mama. Tak sme len tak zo žartu urobili, že ja som bola s jeho rodičmi a v rámci rodiny sme to spravili ako taký zaujímavý akt a jeho rodičia dovolili, aby som si ho adaptovala ako jeho druhá mama. Máme sa veľmi radi a preto sme to takto spravili,“ priblížila Sklovská situáciu s tým, že Martinovi pomáha najmä s kariérou, no riešia aj osobné veci.

„Je veľmi nadaný a veľký dobráčisko,“ dodala láskyplne speváčka, ktorá týmto spôsobom prakticky predbehla aj manželov Vincezovcov, ktorí najnovšie priznali, že k nim do rodiny možno pribudne aj malý Róm alebo Rómka.

Zdroj: #tbt, Pluska.sk, TA3 | Foto: Facebook/Sisa Sklovská, Instagram/viktorvincze, sisasklovskaofficial