Neľakajte sa, nejde o ich súkromný život, manželia sa rozdelia v práci, a tak ich už nebudeme môcť vídať moderovať bok po boku. Sympatický pár patrí doslova medzi moderátorské stálice televízie Markíza, prečo sa tak rozhodli?

V čase koronakrízy robia, zdá sa, veľké životné rozhodnutia. Nedávno totiž začali zvažovať zmenu trvalej adresy a vyzerá to tak, že tentoraz sa obzerajú po dome. Podľa dostupných informácií by mali nehnuteľnosť zhánať v okolí Trnavy.

Diváci si na televíznych obrazovkách veľmi obľúbili práve sympatickú dvojicu Patrika a Zlatice, najnovšie sa ale moderátorka obrátila na vedenie a požiadala ich o úpravu služieb vo večernom spravodajstve.

„Teraz si inak nastavujem služby. V Markíze sú veľmi milí, že mi to umožňujú a vychádzajú mi v ústrety. Pripravovala som aj pohreb princa Philipa († 99), takže som si služby aj preto posúvala. Doteraz som mala obe deti doma. Ja si to tak musím nastavovať, lebo osobne som ešte veľmi nepocítila uvoľnenie opatrení. Ešte stále som v takom inom móde,” povedala pre magazín Pluska Puškárová. Tá sa musí v prvom rade prispôsobiť deťom, ktoré sú momentálne doma a nechodia do školy.

Zdroj: cas.sk, pluska.sk | Foto: Instagram/ zlaticapuskarova