Niektoré celebrity podporujú svoju slávu (a zároveň plnia svoje peňaženky) prostredníctvom predaja vitamínov, kozmetiky alebo kolekcií oblečenia. To ale nie je prípad herečky Gwyneth Paltrow, ktorá vypúšťa do sveta jednu kontroverziu za druhou.

Dávnejšia sada na odliatie mužskej pýchy prekvapila mnohých, no sviečky s vôňami jej prirodzenia a jej org*zmu boli vysloveným šokom. Pre nikoho zo širokej verejnosti však zrejme nie až tak veľkým ako pre istú Jody Thompson (50) z Londýna. Tá síce o čudný produkt záujem nemala, ale keď ho už vyhrala ako cenu v online kvíze, použila ho.

A to bola osudná chyba. Produkt s názvom „Toto vonia ako moja vag*na“ sa totiž Britke postaral o poriadne krušné chvíle. „Explodovala a vyšľahli z nej plamene. Rozletela sa na malé kúsky,“ opísala Jody prvotný moment šoku.

„Nikdy som nič takého nevidela. Celá sviečka bola v plameňoch a nedalo sa jej ani dotknúť. V obývačke nastalo hotové peklo,“ tvrdí Britka, ktorej sa napokon s pomocou partnera nejako podarilo šialený produkt vyhodiť von pred vchodové dvere.

Pre Jody znamenala sviečka, ktorá sa v USA predáva za neuveriteľných 75 dolárov (približne 62 eur), poriadne trpkú skúsenosť, hoci s odstupom času sa na nej už len smeje: „Mohli sme vyhorieť. V tom momente to bolo naozaj strašné, no vlastne mi príde celkom vtipné, že v mojom dome vybuchla sviečka s vôňou Gwynethinej vag*ny.“ 

Na stránke predajcu dnes stojí upozornenie, že produkt obsahuje knôt z prírodnej nebielenej bavlny, ktorá si vyžaduje extra ostražitosť. Zákazník ju v žiadnom prípade nemá nechávať bez dozoru, musí z nej pravidelne vyťahovať nečistoty a nesmie ju nechať horieť dlhšie ako dve hodiny vkuse.

Vôňou, ktorá má byť „vtipná, prekrásna, s*xi a úžasne nečakaná“, by mala sviečka pripomínať (okrem intímnej vône Gwyneth Paltrow) pelargóniu, bergamot, céder a damašskú ružu. Pre Jody Thompson už bude však zrejme navždy voňať ako šok, inferno a začmudená obývačka.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: The Sun | Foto: Facebook