Reality šou, ktorej scenár píše sám život (a diametrálne odlišné povahy nezávisle zvolených súťažiacich) alebo zmanipulované divadielko, v ktorom je ešte aj výhra 75.000 € ošetrená tak, aby si ju neodniesol len tak “hocikto”? Pochybné informácie o najrôznejších podvodoch v pozadí Farmy sa na internete objavujú už dlho, ešte žiadna teória však nezašla tak ďaleko, ako táto – podľa nej si Xéniu ako “vlastného človeka” dosadila do šou samotná televízia!

Pred pár dňami vyšlo najavo, že farmárka Anka Fiačanová mala herecké skúsenosti z minulosti, a tak mnohí diváci kládli oprávnenú otázku, či nie je do šou nastrčená a neriadi sa scenárom. Keď túto teóriu poprela adminka, ktorá spravuje jej profil na sociálnych sieťach, objavila sa nová. Tá sa pre zmenu týka modelky a tanečnice Xénie Gregušovej!

Xénia na Farmu nastupovala ako verejne známa osobnosť a spolu s Henrikom Szabóom mala slúžiť ako jedno z najväčších “lákadiel” šou. Poznať sme ju mohli zo súťaže Miss Universe SR 2018.

Krátko po nej odišla do Španielska, kde sa učila umeniu tanca. Časti verejnosti môže byť povedomý aj jej brat Vladimír Greguš, ktorý pôsobí ako influencer. Len na novej sociálnej sieti TikTok má viac než 240-tisíc fanúšikov.

To, že Xénia bola už pred reality šou známa ako modelka a tanečnica, je však pre mnohých dôvod na pochybnosti, či si ju Markíza do šou nezavolala namiesto toho, aby sa tam hlásila sama. Alebo sú za tým skôr zákulisné informácie z neznámeho zdroja?

“Vraj finále bude Xénia, Lukáš a Heňo a vraj Xénia to celé vyhrá,” objavilo sa v istom komentári na Instagrame, ktorý takmer zanikol v hádkach, či je alebo nie je morálne, že Sára a Erik idú spolu do duelu. Finále sa však bude konať naživo, a tak niektorých ľudí zaujímalo, odkiaľ takúto informáciu Slovenka má. Tá odvetila, že z viacerých zdrojov počula, že odmenou za to, že Xénia šla na Farmu, má byť práve jej výhra.

Či sa týmto slovám dá prikladať nejaká váha alebo nie, pravdou zostáva, že podobným škandálom si Markíza prešla už v minulosti. Krátko pred skončením 2. série šou Tvoja tvár znie povedome (2016) sa v médiách objavila informácia údajne pochádzajúca zo zdroja zo samotnej televízie, že speváčka Mária Čírová bola na účinkovanie v šou oslovená.

Ponuku prijala, no jej podmienkou mala byť práve úplná výhra. Informáciu nikdy nikto oficiálne nepotrvrdil, Mária Čírová sa však napokon skutočne stala víťazkou.

Dôjde k podobnému scenáru aj v prípade veľkej favoritky Farmy Xénie Gregušovej, o ktorej mnohí tvrdia, že je na statku výrazne pretláčaná do určitej pozície? Nechajme sa prekvapiť!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/farma.markiza | Foto: Instagram/farma.markiza, vladis.jpg