Ako to už býva zvykom, každá epizóda českej relácie Zámeny manželiek so sebou prinesie extrém a teraz tomu nebolo inak. Tichá Lucia to na záver vyhrotila poriadnym amokom!

Lucia, matka 4 detí sa vymenila s Alenou, matkou jedného dospievajúceho syna. Lucia si na poriadok veľmi nepotrpela, zatiaľ čo na druhej strane sa to lesklo čistotou a práve tu nastal kameň úrazu. Celých desať dni to v oboch rodinách vrelo, no hrot prišiel až na záver relácie, keď sa mali obe rodiny stretnúť zoči-voči.

Luciu pohltil hysterický amok a vytvorila poriadny cirkus. Už vtedy padli slova o tom, ako svojho manžela opúšťa, zrejme už vtedy to mala dobre naplánované. Pár týždňov po nakrúcaní tvorila už pár s iným mužom. Údajne ide o jej bývalého spolužiaka, ktorý bol odsúdený na 12 rokov za vraždu. „My sme sa s manželom rozviedli. Stretla som bývalého spolužiaka, s ktorým som rok. Bol vo výkone trestu. Dali sme sa dokopy tri týždne po natáčaní,” priznala Lucia pre Nova Plus.

Podľa webu eXtra.cz mal byť odsúdený na 12 rokov vo väzení za vraždu, ktorú spáchal v roku 2008 pod vplyvom alkoholu a marihuany, keď mal dvomi bodnými ranami usmrtiť muža na námestí.

To stále nie je všetko, o Lucii prezradili fanúšikovia relácií, že je matkou nie štyroch, ale až ôsmych detí. 4 sú s ňou a ostatné v náhradných rodinách….

Aktuálne FOTO Lucii a jej nového partnera nájdete >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk