Dostanú druhú šancu. Farmári Michal Arbet, Lukáš Stanislav a najnovšie vypadnutá Mária Both, ktorá prehrala duel s Nikol Fridrichovou, si momentálne veselo spolunažívajú v Chalúpke, kde čakajú, či sa budú môcť vrátiť na Farmu alebo nie. A že sa tam skutočne nenudia! Ich prvá noc v trojici bola viac, než zaujímavá – najmä Michal, ktorý je vraj ešte panic, si ju naozaj užil.

S tým, že by v Chalúpke privítal ženu, sa Michal netajil už od svojho vypadnutia. Rovnako ako s faktom, že sa mu dedinská speváčka Mária Both veľmi páči. Keď sa teda ukázalo, že budú spolu spať v jednej posteli – pričom trval na tom, že Maja bude v strede – bol radosťou celý bez seba.

Lukáš po prvej noci priznal, že spal skutočne málo. Mimoriadne sa totiž zabával na dvojici vedľa neho. Michal totiž Maju objímal a v rámci hesla “zapierať, zapierať, zapierať” predstieral, že o tom ani poriadne nevie.

“Bolo to viac-menej také automatické. Leží vedľa mňa niečo, čo pripomína veľkého plyšáka, tak som tak v polospánku natiahol ruku a bolo to také veľmi inštinktívne,” usmieval sa potmehúdsky Michal, ktorý sa podľa záberov z kamier v noci pod prikrývkou poriadne mrvil.

Čo je ale najviac podozrivé, zdá sa, že aj samotní tvorcovia Farmy od odpadlíkov chcú, aby sa nebránili svojim túžbam. Cez Evelyn im totiž poslali nielen košík plný dobrôt a niekoľko pomôcok do kuchyne, no tiež balíček kondómov. Čo sa im asi snažia naznačiť?

Zdroj/Foto: TV Markíza