Speváčka a víťazka prvej Superstar mala v čase nudnej karantény doma postarané o poriadny rozruch. Na jej pozemku, kde žije s manželom a dvoma deťmi, totiž musela včera zasahovať polícia spolu s pyrotechnickou jednotkou. Dôvodom bol neznámy, nebezpečne vyzerajúci predmet v záhrade.

Mal to byť normálny deň strávený prácou na záhradke, v ktorej pri vysádzaní nových stromkov pomáhala aj Koščovej sestra. Všetko sa ale zvrtlo v momente, keď tá narazila rýľom do veľkého kovového predmetu. A bolo po pokojnom dni.

„Aj vy sa máte bombovo?,“ spýtala sa s poriadnou dávkou humoru speváčka a podelila sa s fanúšikmi o fotografiu veci, ktorá vyzerala celkom ako stará mína. Tento kus hrdzavého kovu spôsobil, že musela na mieste zasahovať polícia, ktorá dom obohnala páskou, evakuovala bezprostredné okolie a vo všetkej opatrnosti ju zo zeme odobrali pyrotechnici.

Práve tí napokon zistili, že šlo o planý poplach, hoci celkom pochopiteľný. „Hurá, nie je to bomba! Je to niečo celkom iné, ale nikto nevie, čo,“ tešila sa Katka a napokon celý incident uzavrela slovami: „Také vzrúšo v týchto časoch. Úplne sme pookriali!“

Katka Koščová je zástankyňou prísnej domácej karantény na dobrovoľnej báze. Má výhodu, že na rozdiel od mnohých si môže čerstvý vzduch dopriať na záhrade, kde sa s deťmi spolu často hrajú. Niet preto divu, že pri pohľade na potenciálnu bombu mala obrovský strach.

Zdroj/Foto: Instagram/katarina.koscova