Šou Svadba na prvý pohľad, žiaľ, nedopadla úspešne pre jeden z párov, a to konkrétne Vierku a Michala. Ich spoločné strávené chvíle nepriniesli pokroky, ktoré obaja zo začiatku pred prihlásením do relácie očakávali. Vierka sa nedokázala s novým manželom žiaľ nijako zblížiť a po čase ani nemala záujem.

„Ja vôbec neviem, kto je Michal, neviem, čo si mám o ňom myslieť,“ povedala Viera, ktorá to už neskôr nevydržala a svojmu mužovi to povedala na rovinu: „Stále ti neviem veriť, lebo už na svadbe si mi povedal, že chodíš robiť komparz, že chodíš niekde hrávať, potom som mala pocit, že si len herec, a preto ti nemôžem veriť. Vyslovene mi to tak prišlo, že ťa len niekto najal,“ priznala.

Jej reakcia zarazila aj samotného Michala, ktorý sa predtým snažil obrániť svoju manželku pred nenávistnými komentármi divákov, že za jej správaním mohli byť tlaky v zákulisí, ktoré výrazne zmenili jej prirodzené správanie.

Avšak, po čase si neodpustil tvrdé slová na adresu televíznej manželky. „Bol som prekvapený, povedal som jej pravdu o mojich hereckých skúsenostiach hneď na začiatku, aby som z toho nebol náhodou obviňovaný a nečakal som teda, že sa to stane. Vzhľadom na jej reakcie na mňa a správanie som usúdil, že by nám to neklapalo a postupne som sa v tom utvrdzoval každý deň viac a viac,“ povedal rozčarovane. „Tá posledná kvapka prišla, keď ma obvinila, že to na ňu len hrám, že som nasadený herec,“ dodal sklamaný Michal pre Nový čas.

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/tvmarkizaofficial