Zora Czoborová (51) je známa fitneska, ktorú pozná snáď celé Slovensko. Vyšportovaná bruneta sa na jednom z Fitpobytov, ktoré organizuje dostala do opletačiek s mužmi zákona. Tí ju zatkli nakoľko si kvôli dychtivej snahe o závidenia hodnú momentku z Toskánska, nevšimla bielu čiaru!

 

Zora Czoborová sa pochválila na sociálnej sieti fotografiou, ktorá môže za to, že ju v ďalekom Toskánsku odviedli muži zákona na policajnú stanicu. Zora sa totiž pri honbe za dokonalou snímkou nezdráhala prekročiť bielu čiaru, ktorá ju delila od historickej pamiatky – sochy Dávida. Neminula ju tak ani mastná pokuta, za prekročenie zákonom stanovenej vzdialenosti od sochy legendárneho Michelangela.

„Moja NAJdrahšia foto…na Fitpobyte v Toskánsku som neodolala šarmu prekrásnej sochy Dávida😍💤 od Michelangela. No veď, kto by odolal😂. Vôbec som neriešila nejakú bielu čiaru🙈, za ktorú nebolo povolené prejsť,“ posťažovala sa fitneska na sociálnej sieti. Dobre udržiavanú 50-tničku by zrejme vôbec nenapadlo, že kvôli jednej snímke si narobí takéto opletačky s miestnou políciou.

zora czoborova instagram

Zora Czoborová

Zora Czoborová sa na sociálnych sieťach pochválila veľmi drahou fotografiou, ktorú si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, omeste.sk