Michal a Vierka síce neskončili po vzájomnom experimente v spoločnej domácnosti, údajne z nich zostali aspoň priatelia a sem tam si napíšu či navštívia sa. Je pravdepodobné, že ako pár sa už nikdy dokopy nedajú, no určite nečakali, že šou Svadba na prvý pohľad bude mať pre nich takéto následky. 

Umelec a príležitostný taxikár Michal ani náhodou nečakal, že by svadobný experiment nevyšiel, no po konci šou sa musel zmieriť s tým, že Vierka ani zďaleka nebola jeho vyvolená. Nakoľko ale získal určitú dávku menšej popularity, ženy sa mu ozývajú oveľa viac ako kedykoľvek predtým.

„Áno, momentálne mám celkom dosť správ z rôznych sociálnych sietí, kontaktujú ma rôzne typy a vekové skupiny žien. Rovnako mi aj posielajú žiadosti o priateľstvo. Takýto nával som popravde vôbec nečakal, aj keď viem, aké dopady má medializácia,“ priznáva bývalý ženích Novému času.

„Kontaktujú ma muži, či už aby mi dali kompliment, alebo ma chcú len pozdraviť a vyjadriť podporu, ale nájdu sa aj takí, ktorí ma pozývajú na rande alebo len tak na kávu. Vzťahu sa nebránim, takže ak to má prísť, budem šťastná,“ priznala aj východniarka, ktorá taktiež nemá o záujem zo strany mužov núdzu.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/Mimco07, viera_ondrejkova