V ostatných dňoch sociálnymi sieťami otriasol prípad z motorestu Dubník. Práve tu došlo k pohoršujúcemu incidentu, keď majiteľ pohostinstva a čašník zároveň, odmietol obslúžiť slepého chlapca s vodiacim psom. Mnoho ľudí tento neľudský prístup pobúril a verejnosť tlačila aj na vyjadrenie samotného prevádzkovateľa reštaurácie. Ako to celé nakoniec dopadlo?

Etický škandál sa odohral v motoreste Dubník, ktorý navštívila rodina, ktorej členom bol aj nevidiaci chlapec s vodiacim psom. Z pohostinstva však bol mladý Slovák vykázaný, nakoľko sa majiteľovi vstup zvieraťa do gastroprevádzky nepozdávala. Osudom skúšaného chlapca sa incident dotkol natoľko, že sa neubránil slzám a spolu s ním aj čitatelia tohto srdcervúceho príbehu.

Nevidiaci Jaro so svojou asistentkou a labradorom Kristiánom, ktorého volajú Kurča

,,Aj Vďaka vášmu zdieľaniu mal včerajší príspevok o motoreste Dubník dosah neuveriteľných 830 000 ľudí! Status bol o tom, ako arogantný čašník a zároveň majiteľ odmietol vstup do motorestu nevidiacemu chlapcovi s vodiacim psom,” informuje populárna facebooková stránka, ktorá dostala smutný príbeh do povedomia verejnosti.

Zároveň nadišlo aj na reakciu samotného vedenia motorestu Dubník, ktorá znie viac než bizarne: ,,Nebudeme sa k tomu vyjadrovať.” Dobrú reklamu si týmto konaním pohostinské zariadenie zaiste neurobilo.

Zdroj/Foto: Facebook