Bývalá plastiková účastníčka šou Take Me Out oznámila prostredníctvom sociálnej siete radostnú novinku. Rodina, blízky priatelia aj fanúšikovia sú nadšení, no do tejto krásou posadnutej žene by to nepovedali!

 

Bývalá markizáčka, ktorá pred niekoľkými rokmi moderovala športové vysielanie na televízii Dajto je už nejaký ten deň v druhom stave. Túto ženu väčšina z nás pozná z relácie Take Me Out, ktorá bola nedávno odvysielaná televíziou JOJ. Simona Butinová (26) sa v nej veľmi neohriala, nakoľko sa prevalil škandál jej zásnub.

Škandalózna tmavovláska sa o seba vzorne stará, miluje upravený zovňajšok, preto sa rozhodla ten svoj vylepšiť pomocou plastických a kozmetických operácií. Samozrejme, že ku krásnemu vzhľadu patrí aj luxusná postavička, ktorou sa doposiaľ pýšila. Simonka venuje modelingu a nedávno sa objavila v najnovšej sérii Nákupných maniačok, kde veľa pochváľ nedostala.

Svoje telo momentálne nemusí riešiť nakoľko je tehotná a je jasné, že nejaké to kilečko priberie. Vôbec jej to neprekáža, naopak na vytúžené bábätko sa spoločne s manželom veľmi tešia. Srdečne blahoželáme!

 

Zdroj/Foto: Instagram