Dnes je ten deň, kedy si novomanželia zo šou Svadba na prvý pohľad povedia pred odborníkmi, ktorí ich spojili, finálny verdikt. Žiaľ, podstúpia to len tri páry, keďže Vierka s Michalom to vzdali po spoločnej dovolenke. Na televíznych obrazovkách Markízy uvidíte ale šokujúce momenty, o ktoré sa postarajú nielen manželia Diana a Michal, ale hlavne zaľúbení párik Milan s Terezkou.

Od začiatku vzťahu im vŕtala hlavou jedna závažná vec, problém so spoločným bývaním. Terka túžila rozbehnúť biznis na strednom Slovensku, do Česka sa odmietala presťahovať a Milan má v Prahe milovanú prácu akustického statika. To je minulosť. Ich láska každým dňom rastie viac a viac, čím spôsobila i zmeny v plánoch. Tereza sa odsťahovala za svojou láskou do Prahy, kde si šťastne nažívajú. Neľutuje, že zmenila svoje pôvodné plány, dokonca chcú rozbehnúť spoločný podnikateľsky biznis tam v Prahe.

To ale nie je všetko! Dvojica ešte tento rok v lete plánuje svoju skutočnú svadbu. Veľké finále si pozrite už dnes večer na Markíze.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tags/svadbanaprvypohlad