Gabiku z Love Islandu si diváci mimoriadne obľúbili. Okrem toho, že je veľmi sympatická, je aj inteligentná a vidieť, že s Pítrom si k sebe našli cestu. Na povrch však vyplávali informácie, že donedávna ešte mala iného priateľa a za jej úspechom stojí starší muž. 

Fanúšikovia na sociálnych sieťach spomínajú akéhosi Vlastu, s ktorým mala Gabika tvoriť pár pred reality show. Nakoľko sa jej mohl zúčastniť len ako slobodná, rozišla sa. Ešte v júli zverejňovali zaľúbené fotky, pri ktorých sa rozplývala, že je rada, že životom môže kráčať s ním.

Gabriela začínala kariéru ako hosteska na akciách, na ktorých si ju všimol Charouz. Podľa zdroja českého Expresu to prebiehalo takto: „Charouz si dievčatá vyhliadne, dohodne fotenie a autá na operatívny lízing, všetko riadi on, dohaduje fotky a pomáha slečne s kariérou. Dostáva ich do televízie a do médií. Slečny z toho majú požičané Mercedesy na operatívny lízing, dostávajú nejakú hotovosť, darčeky v podobe napríklad kabeliek, luxusné výlety a obrovské kytice ruží, ale raz mesačne mu musia byť k dispozícii. Ide o výmenný obchod. Okrem iného slečnám zdvihne sledovanosť na sociálnej sieti, nakúpi im sledovateľov na Instagrame, ale sú to väčšinou mŕtve duše. Dievčatá tak majú obrovskú sledovanosť, takže to vyzerá, že sú žiadané, ale realita je úplne niekde inde,“ dodal ich zdroj.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/ gabrielagasparova