Speváčka Celeste Buckingham to nemala v poslednom období ľahké. Pred dvoma rokmi trpela poruchou príjmu potravy, následne priznala ešte vážnejšiu diagnózu. Podľa jej slov môže za všetko šoubiznis!

Známa speváčka stále sršala sebavedomím, no ako sa vraví, zdanie občas klame. Celeste roky trpela pre svoj „nedokonalý“ zovňajšok, čo ju nakoniec priviedlo k vážnym problémom. Speváčka trpela poruchou príjmu potravy, ktorá prerástla ešte do závažnejšieho ochorenia a to dysmorfofóbie. Dysmorfóbia je strach z vlastnej škaredosti. Celeste bola miestami na tom až natoľko zle, že celé mesiace nevyšla ani z bytu.

Momentálne naberá nove sily pri svojej rodine na ostrove Madeira, za ktorou odletela už v auguste. Teraz prichádza so šokujúcim priznaním:

„Deväť rokov v kuse, keď tak iba s minimálnou pauzou, som v šoubiznise. A úprimne, prvýkrát v živote mám reálnu pauzu. Takže áno, vyzerám strhane. Táto práca mi zobrala moje fyzické a psychické zdravie,“ priznala Celeste.

„Veľmi ľahko sa to povie ľuďom, ktorí tvrdia, že osoby zo šoubiznisu berú len ťažké prachy za nič. Ono to je ale veľmi náročná a psychicky namáhavá robota, ktorá vyžaduje od človeka, aby bol stále vysmiaty a v pohode. Aby seba nebral ako prioritu, ale aby mal prioritu druhých, ktorí majú o nich záujem,“ pokračuje ďalej.

„Čiže je to tak, som strhaná, lebo mám konečne po dlhej dobe pauzu,“ dodala na záver známa speváčka, ktorú fanúšikovia ale naďalej podporujú.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/ celbuckingham