Bola totálne na mizine, nemala ani na poriadne jedlo. V núdzi ju raz napadlo že sa stane striptérkou a bude si zarábať takým spôsobom. Áno aj takéto bývajú začiatky slávnych hollywoodskych hviezd. Reč je tentokrát o božskej Jennifer Lopez.

Hollywoodska diva Jennifer Lopez chcela byť v minulosti striptérkou. S týmto nápadom prišla v období, keď ešte nebola slávnou herečkou a speváčkou a bola úplne švorc. „Áno, rozmýšľala som nad tým. Bolo to vtedy, keď moje kamarátky, ktoré takisto tancovali, povedali, že si môžem v kluboch v New Jersey zarobiť tisíce dolárov. Povedali mi, že nemusím byť ‚hore bez’. Znelo to naozaj dobre, najmä keď som bola zlomená a každý deň som jedla pizzu,“ priznala pre W magazín.

Nikdy sa tak ale nestalo! Rolu striptérky si vyskúšala až pred nedávnom a to vo filme Zlatokopky. V bravúrnom prevedení stvárnila tanečnicu Ramonu. „Pri tomto filme som bola trocha nervózna. Nikdy som nehrala niekoho tak temného alebo komplikovaného,“ priznala Jennifer. Jej herecký výkon sa jej viac ani podariť nemohol.

Foto: Instagram/ jlo | Zdroj: cas.sk