Najznámejší multiotecko Boris Kollár ma 11 detí s desiatimi ženami, pričom jeho najstarším potomkom je 20 ročná Alexandra. Tá sa nie raz ukázala po jeho boku aj v spoločnosti a teraz priznala, aký ma vzťah s otcom, ale aj nevlastnými súrodencami.

Byť dieťaťom slávnych rodičov nie je vždy jednoduché, svoje by o tom vedela rozprávať aj najstaršia dcéra Borisa Kollára Alexandra, ktorá však nosí priezvisko po mame a vôbec jej to neprekáža, práve naopak, vidí v tom mnoho výhod. „Nie, vôbec mi to nevadí, pretože väčšina ľudí súdi hneď, keď niekto povie meno Kollár. Takže to mám skôr také krytie. Človek ma najskôr spozná, až potom sa dozvie, kto som. Podľa mňa je to takto lepšie,“ priznala pre týždenník plus7dní.

Na svoj nie tradičný život si už zvykla a svojho otca má aj napriek všetkému veľmi rada. „Je to môj otec a ja ho ľúbim. Ľúbim ho takého, aký je. Nemám typickú rodinu a typický život, ale je to jeho rozhodnutie, ja asi takú veľkú rodinu mať nikdy nebudem. Vnímam to úplne v pohode. Keď sa vie o deti postarať a zariadiť im pekný život, nech si robí, čo chce,“ prezradila ďalej.

Aj keď sa so svojimi desiatimi súrodencami nestretávajú až tak často, sú si veľmi blízky. Veď mať toľko súrodencov nemôže byť vôbec na škodu, čo potvrdila aj samotná Alexandra. „Beriem to tak, že keď ma niekto naštve, budem mať okolo seba veľa súrodencov,“ dodala, pričom najlepší vzťah ma so sestrou Ester (dcéra Petry Krištúf­kovej).

A keď by si niekto myslel, že najstaršia dcéra politika Kollára je finančne za vodou s bohatým vreckovím, je na omyle. Alexandra v rozhovore prezradila, že nikdy nedostávala vreckové, peniaze si zarobila sama brigádovaním. „Vreckové som nikdy nemala. Väčšinou som sa s rodičmi dohodla, keď som niečo potrebovala. Ale brigádovala som pri koňoch ako ošetrovateľka. Zarobila som si vlastné peniaze, aj keď som predvádzala ako modelka alebo som mala fotenie. Chcem dokončiť aj pár obrazov a tie predať. Rada by som urobila vernisáž s dražbou, kde by časť výťažku išla aj na charitu,“ povedala.

Zdroj: plus7dni.pluska.sk Foto: IG/kollarboris,ahornakova