Odkedy sa títo dvaja zobrali, spustila sa na nich lavína otázok, kedy budú mať spoločné dieťa! Veď už mali svadbu a sú v najlepších rokoch. Viktora to očividne už nebavilo počúvať a preto k tomu zaujal rázny postoj!

 

Dookola musí počúvať dokonca aj od cudzích ľudí túto otázku. Zväčša sa túto otázku pýtajú ľudia jeho manželky Adely. Televízny moderátor mal už toho dosť a tak sa vyjadril prostredníctvom sociálnej siete.

Je pravdou, že by dieťa chceli, no zrejme nemôžu. Všetci z toho vinia Adelu, ktorá je od moderátora staršia, no on priznal, že problém je v ňom. Podľa jeho slov, má príliš nízky počet spermií, čiže sa približuje k slovu neplodnosť. Na záver svojho priznania varoval ostatné páry, aby nečakali do doby, kedy budú dieťa chcieť, vraj by už mohlo byť neskoro. Na takéto priznanie musel mať ozaj odvahu!

 

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*