Investovať množstvo času a energie na to, aby sme spoznali jedného človeka, pričom “tam kdesi vonku” možno čaká niekto lepší, zrejme nie je pre každého. Svoje o tom musí vedieť herečka Jennifer Coolidge známa predovšetkým vďaka rolám “typických blondínok”, napríklad vo filmoch Pravá blondína, Klik: Život na diaľkové ovládanie či Prci, prci, prcičky. Tá totiž najnovšie vyšla na svetlo s poriadne pikantným priznaním.

“Pred dobrými pár rokmi som šla na Hawaj. Keď idete na dovolenku a ste tam sami, tak nejako sa vám páči robiť si veci po svojom,” rozhovorila sa 59-ročná herečka, ktorej prázdniny nabrali nečakaný spád. “Stretla som tam dvoch chlapcov, ktorí boli najlepší priatelia. Páčili sa mi obaja, tak som im nahovorila, že mám identické dvojča a skrátka som chodila s oboma. Dva týždne.” 

Herečka, ktorá použila fintu, ktorú by človek skôr čakal od muža, však priznala, že niečo takéto podľa nej funguje len v mladosti. “Netuším, či by som mala žalúdok urobiť to aj dnes, no vtedy to bolo fakt úžasné rozhodnutie. Lebo, viete… Keď je človek mladý, má gule prísť s čimkoľvek,” tvrdí Jennifer.

Čo poviete, odvážili by ste sa na podobný trik?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: People.com | Foto: Facebook, Pinterest