Máloktorá matka by povedala o svojom dieťati, že je škaredé či nešikovné. U Agáty zrejme platí presný opak, pričom pevne verí, že dcéra z toho vyrastie. 3-ročnú dcérku Miu má s bývalým manželom, hercom Jakubom Prachařom. Jej slová vás poriadne prekvapia!

„Je excentrická, naozaj zlá, ale do toho veľmi milá. Hovorím jej, Mia, poď zoberiem ťa do pekla. A ona na to, že super. Tam budú čerti, však? Je asi po mne. Také to – vráti sa ti to na deťoch u mňa, bohužiaľ, platí,“ povedala Hanychová v rozhovore pre šou Extra Host, pričom tvrdí, že malá Mia je poriadne číslo.

Moderátorka Eva Decastelo sa nebála spýtať ani na to, čo dcérka zdedila z otcovej stránky. „Myslím, že ten talent. Ten herecký talent má po ňom, pretože po mne ho mať nemôže. Bohužiaľ, vyzerá ako on a ja dúfam, že  z toho… Proste, u tých chlapcov je to pekné, ale keď dievča vyzerá ako chlapec, to nie je úplne pekné. Dúfam, že z toho vyrastie,“ odpovedala Miina mama.

„Môžeš povedať, že je rozkošná alebo zvláštna. To sa vždy hovorí o škaredých dievčatách, že sú zvláštne. Vieš, ona nie je pekná, ona je zvláštna. Ale dúfam, že keď bude staršia, tak bude pekná,“ uviedla Agáta Hanychová v rozhovore. Málokto by povedal, že známa hviezdička a influencerka môže mať takéto myšlienky o svojej dcérke.

Zdroj: extra.czFoto: Instagram/agatahanychova