Premiér Igor Matovič so svojou manželkou Pavlínkou a dvoma dcérami pôsobia ako šťastná rodinka. Avšak, na povrch vyplávali pikošky o premiérovom úlete s s exministerkou zdravotníctva Andreou Kálavskou (43), ktorá mu pomáhala neskôr aj ako poradkyňa, už pred voľbami.

Medzi kolegami v parlamente i mimo neho sa dlhší čas pošuškávalo o ich nadštandardnom „pracovnom“ vzťahu. Klebety sa doniesli aj k Igorovej manželke Pavlínke. Portál ereport.sk zaujímala jej reakcia na šokujúce informácie o jej mužovi. „Počula som, že s pani Kalavskou má techtle mechtle. V dnešnej dobe treba mať studenú hlavu. Zvažovať a nie všetkému sa venovať, lebo to je zbytočná strata času,“povedala premiérova manželka. Na margo rozvodu dodala, že nehrozí a Igor Matovič by ukončenie manželstva podľa jej slov nikdy neinicioval: „To nie, kde by našiel takú dobrú ženu ako ja som, nikde a v dnešnej dobe,” dodala pobavene.

Pri rozhovore boli redaktori zvedaví aj na vyšetrovanie ukradnutých peňazí zo skrachovanej investičnej spoločnosti Arca Investments, kde pani Matovičová disponovala tromi zmenkami v hodnote 600- tisíc eur. Dostala ich naspäť? „Nie, vôbec nemám. Ja som taký istý klient, ako ostatní ľudia. Keď im nevyplácajú, tak ani mne. Iní čo mi hovorili, tak keď budeme mať veľké šťastie, teda ja, tak tretinu z vložených peňazí. Ale zatiaľ to nevyzerá na žiadne.”

Zdroj: ereport.sk | Foto: Facebook/igor.matovic.7, Instagram/ tags/andreakalavska