karin farma

Na televíznej Farme je možné už doslova hocičo. Nakoľko po bujarých oslavách plných alkoholu sa niektorí súťažiaci oddávajú nekontrolovateľnej rozkoši, nikoho by neprekvapilo, ak by niektorá z farmárok zostala v tom. Príznaky tehotenstva ale potrápili súťažiacu, ktorá verejný pomer na Farme zatiaľ nemala…

 

Pribrala, má nevoľnosti a dokonca vraj viditeľne pribrala. Karin Dvořáková (25) patrí k súťažiacim, ktorý sa pri alkoholových nočných záťahoch snažia intímnostiam so súpermi vyhýbať. Aj napriek tomu, že počatie potomka a Farme by diváci skôr pripisovali vášniam oddávajúcej sa dvojici – Petrovi a Tatiane, je to práve Karin, ktorú trápia všetky príznaky tehotenstva.

Blondínku z Banskej Bystrice, ktorá tesne pred príchodom na Farmu zmenila image, sužujú nevolnosti z jedla. Tie sa vraj stupňujú a Karin neznesie asi len vôňu niektorých jedál. Karin dokonca na Farme pribrala, čo potvrdili aj ostatní súťažiaci. S pochybnosťami nad možný tehotenstvom sa dievčina zverila svojmu parťákovi Jurajovi Solčanskému (25), ktorý sa aktuálne stal farmárom týždňa.

Je Karin naozaj tehotná?

Zdroj: markiza.sk Video: streamable Foto: Facebook, reprofoto markiza.sk

 

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.