Mladá 23-ročná Slovenka sa na sociálnej sieti spoznala s 20-ročným Slavomírom, vo svojej práci dala výpoveď a presťahovala sa k nemu do malej obce v nitrianskom okrese. To však ešte netušila, čo ju čaká! Začalo sa pre ňu peklo, muž ju údajne začal pravidelne biť, týrať a vyhrážať sa smrťou jej rodiny.

“Po určitom čase, keď nemali peniaze, podarilo sa mu zabezpečiť prácu v Nemecku v meste Hamburg, v skladoch. Po príchode do Nemecka jej však mal oznámiť, že bude na ich živobytie zarábať prostitúciou. Samozrejme nesúhlasila, tak si mal jej súhlas vynútiť bitkou. Prostitúciu musela vykonávať aj potom ako zistila, že je tehotná. Peniaze za poskytnuté služby musela odovzdávať. Takýmto spôsobom bola vykorisťovaná tri mesiace a zarobila viac ako 20 000 eur,” uviedla polícia Slovenskej republiky na sociálnej sieti.

Keď sa vrátili na Slovensko, mladej žene sa podarilo utiecť a všetko nahlásiť na polícii. Obvinený muž spáchal tento čin na chránenej osobe, teda tehotnej žene a hrozí mu za to trest odňatia slobody na 7 až 12 rokov. Momentálne sa nachádza vo vyšetrovacej väzbe za násilnú trestnú činnosť.

Zdroj/Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky