Mnohým muzikantom, spevákom či kapelám po dlhej „koronapauze“ odľahlo, že môžu opäť koncertovať a užívať si atmosféru od fanúšikov. Keď ste sa tešili na vystúpenia obľúbenej kapely Desmod, budete zrejme sklamaní. Frontman Kuly prichádza so šokujúcim rozhodnutím. Odzvonilo Desmodu?

Konečne nastala chvíľa, kedy môžu kapely opäť koncertovať. Desiatky vystúpení mal naplánovaný aj fenomenálny Desmod, no zdá sa, že tých si tak skoro nevypočujeme. Mário “Kuly” Kollár prednedávnom prišiel so šokujúcim vyjadrením, ktoré zamrzlo nielen fanúšikov, ale aj samotnú kapelu.

„Môj svet. O svete hudby, v ktorom žijeme, tešíme sa aj zúrime, v ktorom sa striedajú úspechy a pády, kamarátstva, spolupráce, prajnosť so závisťou, ale vďaka ktorému sme našli neskutočne veľa fanúšikov, spriaznených duší a naše životné lásky. Vďaka nim sme mohli stále spievať a hrať‘. A to všetko sa práve skončilo. Ja vám sám za seba neskutočne ďakujem,“ napísal spevák, ktorého ihneď zaplavilo kopec správ o tom, na ako dlho si dáva pauzu.

„To neviem, to závisí od toho, aké to bude, toto okolo tej korony, druhej vlny,“ odpovedal Kuly. „Hrozilo zrušenie koncertov pre druhú vlnu koronavírusu, aj Skalité je na Kysuciach, kde boli mimoriadne opatrenia a som vravel, že by bolo lepšie dať si pauzu, ako stále robiť z ľudí bláznov, že raz hráme, potom nehráme, a donekonečna presúvať termíny,“ reagoval spevák, ktorý ma pred pandémiou veľký rešpekt a nechce za žiadnych okolností ohroziť fanúšikov.

Zdroj: novycas.sk | Foto: Instagram/kuly.kollar.mario