Ako malé deti sme snívali o tom, že sa staneme superhrdinami, princeznami, alebo o iných povolaniach. Niektoré z nich sa však reálnymi stať môžu. Dôkazom bol aj tento statočný a nadaný mladý chlapček.

Ten mal ako 9-ročný jasný cieľ, a to stať sa superhrdinom. Chcel pomáhať ľuďom, ktorí to potrebujú. Avšak v tomto roku života mu lekári oznámili veľmi zlú správu. Diagnostikovali mu rakovinu mozgu a nedávali mu veľkú šancu na prežitie. Ako dieťa sa musel pripraviť, že jeho život sa jedného skorého dňa skončí. I keď si bol všetkého vedomý, stále túžil pomôcť druhým ľuďom. Všetci v jeho okruhu ho vnímali ako úžasného chlapca, pretože sa nevzdával.

Žiaľ po dvoch rokoch mu lekári oznámili, že sa rakovina len zhoršuje a nič mu už nemôže pomôcť. Jeho rodina bola zničená, ale chlapec bol pokojný a zmierený s osudom. Čoskoro svojej mame povedal šokujúcu správu! 11-ročný chlapec sa rozhodol, že po svojej smrti chce darovať svoje orgány deťom. Nechcel, aby si iné deti prešli podobnou situáciou ako on. Keď chlapec opustil tento svet, stalo sa tak, ako chcel a lekári sa mu za tento čin trikrát poklonili.

Príbeh si môžete vypočuť aj v tomto videu:

https://www.youtube.com/watch?v=7zQVJU3Rajs

Zdroj/Foto: Youtube/TOP Zaujímavosti